Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лікарі підтвердили дизентерію у 60 отруєних у таборі "Орлятко" на Донеччині

Стан хворих ближе до задовільного

Лікарі підтвердили дизентерію у 60 людей, які стали жертвами масового отруєння у дитячому таборі "Орлятко" на Донеччині - у 56 дітей та чотирьох дорослих.

Про це повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

За її словами, стан хворих ближе до задовільного, зараз завершується курс антибактеріальної терапії.

30 дітей вже готують до виписки.

Дизентерія підтверджена у 56 дітей і 4 дорослих. Це остання інформація на цей момент щодо масового отруєння у таборі...

Опубліковано Людмилою Денісовою Субота, 21 липня 2018 р.

Нагадаємо, протягом двох днів, 17 та 18 липня, госпіталізували 84 працівники та дітей-відпочивальників із табору "Орлятко", що в селі Соснове Лиманського району на Донеччині. Із них дітей - 68. Загалом у таборі перебували 134 дітей. 

Згодом кількість постраждалих від отруєння у таборі зросла до 91 постраждалого, з них 76 дітей. Окрім цього під час проведення обстеження харчоблоку було виявлено низку порушень санітарного законодавства. У зв’язку з цим було ухвалено рішення про закриття табору та припинення будь-якої діяльності з приймання дітей на оздоровлення та відпочинок.

ВідеоПричиною масового отруєння у таборі "Орлятко" стала дизентерія

Дизентерія стала причиною масового отруєння у таборі "Орлятко". Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров'я після того, як отримали перші результати дослідження. Кількість отруєних сягнула 94 людей. Понад 70 - досі залишаються в лікарнях Нині відомо, що першими захворіли двоє працівників кухні і тільки наступного дня симптоми отруєння почали з'являтися у дітей. Виявлено, що усі захворіли на дизентерію Зонне. 

Причиною масового отруєння у таборі "Орлятко" стала дизентерія

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції