Луценко представив нового прокурора Волинської області

Генпрокурор наголосив, що всі прокурори призначені лише до кінця вересня.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко призначив нового прокурора Волинської обласної. Ним став Максим Киричук.

Про це повідомляє прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

Луценко наголосив, що всі прокурори призначені до кінця вересня. Саме тоді він планує перевірити виконання поставлених перед ними завдань.

"Завдання перше: припинити кришування правоохоронними і державними органами незаконного видобутку бурштину. Звертаю увагу – хапати помпи немає ніякого сенсу. Скільки б не вилучали помп, стільки і буде нових. У цих людей немає іншого заробітку. Верховна Рада і Кабінет міністрів мають прийняти законне рішення по видобутку бурштину. Обласна рада прийняла вже кілька рішень з цього приводу, хоча і сумнівної якості. Забудьте про бурштиновий бізнес для себе і дайте оцінку тим, хто цим займається", - цитує Луценка прес-секретар.

Другим завданням Генпрокурор назвав боротьбу з обігом незаконних товарів без акцизних марок, а також контрабандою таких товарів. І ще одне завдання - очищення колективу. 

"Ми маємо довести, що можемо змінити ситуацію, не змінюючи владу в країні. Ми не готові терпіти злидні, зрозумілі з точки зору економічної ситуації в країні, в той момент, коли державні органі "жиріють" на очах", - наголосив Луценко.

 

Нагадаємо, що генпрокурор Юрій Луценко представив нового прокурора Рівненщини Олега Соболя. У 1994 році Олег Соболь закінчив юридичний факультет Львівського держуніверситету імені Івана Франка. Обіймав посади першого заступника прокурора Івано-Франківська, першого заступника прокурора Львова, прокурора Львова.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: