Луценко запевнив, що суд повторно заарештує майно екс-глави МВС Захарченка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Генпрокурор також анонсував передання до суду справи про масові вбивства на Майдані під час Революції гідності.

Найближчим часом суд знову накладе арешт на численне майно колишнього очільника МВС Віталія Захарченка.

Про це заявив генпрокурор України Юрій Луценко.

"Ми зараз аналізуємо рішення суду, і впевнений, що найближчим часом повторно накладемо арешт на це майно. Воно нікуди не втече", - наголосив він.

За словами Луценка, йдеться про квартири, паркомісця та земельні ділянки.

"Усе як було, так і буде під слідством. Тим більше в перспективі передачі до суду справи щодо масових убивств на Майдані, в якій фігурує той же Захарченко. Я абсолютно переконаний, що відоме його майно буде предметом арешту в цій справі з подальшою конфіскацією в разі ухвалення відповідного рішення суду", - сказав глава ГПУ.

Нагадаємо, колишній голова Міністерства внутрішніх справ України часів президентства Віктора Януковича Віталій Захарченко підозрюється у відмиванні близько 10,34 мільярда гривень через Смартбанк. За даними Генпрокуратури, у слідства є достатньо підстав вважати, що Смартбанк було створено для прикриття незаконної діяльності, пов'язаної із забезпеченням і здійсненням фінансових операцій, спрямованих на надання підприємствам реального сектора економіки незаконних послуг.

У травні Печерський районний суд міста Києва дозволив слідчим Генеральної прокуратури здійснювати спеціальне досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою колишнього міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка. Під час Революції Гідності Віталій Захарченко втік з України до Росії.

Як стало відомо, ухвалою від 30 січня Печерський суд Києва скасував арешт майна нідерландської компанії "Фонд Адміністративне бюро LVV", яка належить колишньому очільнику МВС Віталію Захарченку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції