Лукашенко спрогнозував, хто переможе на виборах президента в Україні

Дата публікації
Перегляди
22к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Лукашенко спрогнозував, хто переможе на виборах президента в Україні

Фото: Associated Press

Президент Білорусі надіється, що до другого туру пройде Порошенко та Зеленський.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що на виборах президента України переможе Петро Порошенко.

Про це він сказав на зустрічі з представниками громадськості та експертного співтовариства, білоруських і зарубіжних ЗМІ, передає канал "Беларусь.24".

На думку Лукашенка, чинний президент України пройде до другого туру разом із Зеленським, а там вже його підтримають ті, хто проголосував за інших кандидатів у першому турі.

"Новим президентом буде Порошенко. Він вийде до другого туру. Може, з Зеленським, може бути ще з кимось. Ну, краще з Зеленським. Ті, що голосували у першому турі проголосують за Зеленського і в другому,  а ті, хто проголосував за інших кандидатів - віддадуть голоси Порошенку", - сказав він.

Президент Білорусі також додав, що передвиборча кампанія в Україні схожа на ту, яка була у Білорусі у 90-х роках, коли його самого обрали президентом.

Нагадаємо, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Кандидати у президенти могли подавати документи на розгляд до Центральної виборчої комісії. Процедура реєстрації завершилась 3 лютого. Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року. 

Про кандидатів, яких зареєструвала ЦВК та які візьмуть участь у виборах, читайте за посиланням.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
22к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація