Ляшко розповів, коли в Україні можуть зняти масковий режим

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ляшко розповів, коли в Україні можуть зняти масковий режим

Ілюстративне фото / Фото: УНІАН

В Україні скасують масковий режим та соціальну дистанцію лише після повного виходу з карантину.

Масковий режим в Україні можуть зняти вже до кінця літа, але за умови зниження нових випадків захворювання на коронавірус.

Про це розповів заступник міністра охорони здоров'я і головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко в інтерв'ю РБК-Україна.

Ляшко говорить, що в разі зниження випадків захворювання та поліпшення ситуації, розглядають те, що українцям доведеться "не все літо бути в масках". Також свою роль відграватиме те, як сезонність буде впливати на поширення інфекції.

"Якщо будемо бачити, що сезонність не впливає на поширення інфекції, тоді буде складніше. Тоді будемо балансувати на цих 350-500 випадків і маска стане з нами невіднятним другом до кінця цього року", - зазначив він.

Наступний перегляд карантину запланували на 22 травня. Але поки карантин в Україні не скасують зовсім "ми будемо в масках, з антисептиками та соціальною дистанцією. Іншого виходу немає", - каже Ляшко.

Зазначимо, що попри послаблення обмежень від 11 травня,  масковий режим в Україні зберігається. Окрім цього, для бізнесу розробили низку інших правил.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація