Майора Нацгвардії ув'язнили на 5 років за співпрацю з "ДНР"

Екс-керівник сказав, що надавав бойовикам помилкову інформацію щоб ввести супротивника в оману.

Колишнього керівника штабу військової частини Національної гвардії України засудили до 5 років ув'язнення за співпрацю з бойовиками так званої "ДНР".

Відповідне рішення прийняв Шевченківський районний суд Києва, передають Українські Новини.

Відомо, що донеччанин, займаючи пост заступника командира авіаескадрильї Національної гвардії - начальника штабу військової частини № 2269 у період з 10 квітня по 17 квітня 2015 року здійснював збір і передачу бойовикам інформації про вищий командний склад сил АТО, їхнє місцезнаходження комплектів боєприпасів і бойових літаків сил та інші секретні відомості.

Всю інформацію військовий передавав через соціальну мережу Vіbеr.

У суді обвинувачуваний частково визнав свою провину в здійсненні кримінального злочину та погодився з фактом, що спілкувався з терористичною організацією "ДНР".

Проте, засуджений наголосив, що надавав інформацію виключно з відкритих джерел або навпаки, надавав бойовикам помилкову інформацію щоб ввести супротивника в оману.

Чоловіка було засуджено до 5 років і позбавлено звання майора.

Нагадаємо, міліціонера-зрадника, який перейшов на бік терористів "ДНР", заочно засуджено до 10 років позбавлення волі. Як член терористичної організації "ДНР" він став одним із учасників силового блоку бойовиків, зайнявши пост так званого начальника відділу управління по боротьбі з економічними злочинами та корупцією МВС "ДНР".

Залиште свій коментар

Наступна публікація