Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
“Майже телепорт”. В Україні набирає популярності моноколесо

Фахівці кажуть, що купляють девайси здебільшого для дорослих.

Моноколесо в Україні стає дедалі популярнішим, і цей девайс дорослі купують не лише своїм дітям, а й собі, мовляв, це подекуди зручніше за автомобіль, йдеться у ТСН.19:30.

Владислав разом із сином намотують кола в парку. Уже кілька років на вулицю виходять майже завжди з моноколесом - невеликим девайсом, усередині якого двигун. Спершу, розповідає чоловік, їздити навчився кум Володимир. Спочатку купляв як забавку дитині, а тепер по колесу є у кожного з чотирьох членів родини. Потім на одне колесо пересадив і знайомих. Кажуть, в умовах заторів та проблем з громадським транспортом дуже виручає.

Іще один поціновувач моноколеса - Дмитро. Раніше кияни дивувалися, коли бачили його з єнотом Марлі на вулиці, в метро та в наземному транспорті. Зараз перехожі ще більше вражаються, бо вони тепер іще й верхи на колесі. Хлопець розповідає: усе почалося три роки тому, коли взяв колесо в оренду в парку. Одразу після придбав і собі. Зараз каже, у нього найбільший девайс в Україні із мотоколесом.

ВідеоВ Україні набирає популярності чудернацький засіб для пересування - моноколесо

Недешева іграшка чи повноцінний засіб для пересування - моноколесо в Україні стає дедалі популярнішим, і цей девайс дорослі купують не лише своїм  дітям, а й собі, мовляв це подекуди зручніше за автомобіль. Скільки коштує моноколесо та чи можна поїхати одразу - у сюжеті.  

В Україні набирає популярності чудернацький засіб для пересування - моноколесо

Задоволення недешеве, розповідає фахівець у галузі моноколіс - ціна доходить до понад 50 тисяч гривень. Фахівець  Андрій і сам став на колесо лише три роки тому, але відтоді вже відкрив власну крамницю і тепер учить їздити інших.

“Це майже телепорт по місту... Багато клієнтів - це чомусь не молодь. Це чоловіки середнього віку років від 35 до 55”, - каже Андрій.

Щоб навчитися потрібно тільки кілька годин. Для новачків є спеціальне приладдя - бруси, за які можна триматись. Інструктор спершу радить поїздити на місці.

Кореспондент ТСН Антон Страшко

Залиште свій коментар

Вибір редакції