McDonald's позивається до української компанії та Мінекономрозвитку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Судова тяганина триває вже третій місяць, але підготовче засідання зі справи постійно переносять.

Американська компанія McDonald's International Property звернулась до суду, аби заборонити використання торгових марок Mc'Corn і MacCorn – їх виробляє український холдинг "Асканія-Трейдинг".

Про це йдеться в ухвалі Господарського суду Києва, передає Liga.net.

Згідно з матеріалами справи, McDonald's подав позов проти українського Міністерства економічного розвитку і торгівлі та компанії "Асканія Трейдинг". Засновниками української компанії, за даними YouControl, є Валентин Пономаренко та Олег Журавський.

Американська компанія вимагає заборонити "Асканії-Трейдинг" використовувати і передавати право власності на знаки для товарів та послуг іншим особам або відмовлятися від зазначених свідоцтв на знаки для товарів і послуг.

Судова тяганина триває вже третій місяць, але підготовче засідання зі справи весь час переносять – процес затягується.

Mc'Corn - власний бренд "Асканії Трейдинг", сказано на сайті компанії. Продукція під ТМ Mc'Corn випускається у співпраці з найбільшим європейським виробником попкорну для приготування в мікрохвильовій печі, данською компанією Popz Holding LLC.

Зазначається, що з моменту видачі свідоцтв України на назви "Mc'Corn" і "MacCorn" минуло майже 10 років.

Нагадаємо, у Києві розгорівся скандал довкола одного з закладів McDonald's - там відмовились обслуговувати відвідувача українською. Керівництво McDonald's висловило жаль з приводу інциденту.

ВідеоУ Британії працівники McDonalds вперше за 40 років наважилися на страйк

Залиште свій коментар

Вибір редакції