Медики отримали 450 тис. тестів на коронавірус вироблених в Україні

МОЗ планує збільшувати кількість тестувань на день.

Міністерство охорони здоров`я України вже отримало близько 450 тис. ПЛР-тестів на коронавірусну інфекцію українського виробництва. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу.

"Ми вже отримали вже близько 4,5 тис. ПЛР-систем, кожна ПЛР-тест-система налічує близько ста тестів, тобто ми можемо говорити, що близько 450 тис. тестів, які будуть зроблені громадянам України, ми вже отримали. Отримаємо ще сьогодні певну кількість - близько 160 тис. тестів і будемо й надалі закуповувати українські ПЛР-системи", - заявив він.

За словами міністра, українські тест-системи пройшли відповідні експертизи та повністю відповідають за якістю і точністю всім світовим стандартам.

"Ми плануємо й надалі збільшувати кількість ПЛР-тестувань для того, щоб мати реальну картину. На сьогодні ми тестуємо до 6 тис. наших громадян на ПЛР-тестах. Завдання, яке стоїть на сьогодні, - це збільшити цю кількість на добу до 8-10 тис. і далі продовжувати це збільшення. Задля цього ми посилюємо потужності наших лабораторій, підсилюємо їх лаборантами, яких ми навчаємо, для того, щоб збільшувати кількість тестувань", - додав Степанов.

Нагадаємо, в Україні станом на ранок 27 квітня кількість інфікованих коронавірусом зросла до 9009 осіб.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів