Мер Харкова Кернес хворий на коронавірус - джерела

Мер Харкова Кернес хворий на коронавірус - джерела

ЗМІ повідомляють, що Кернес перебуває у комі.

Міський голова Харкова Генадій Кернес, який близько трьох тижнів не з'являвся на публіці, наразі проходить курс лікування.

За інформацією джерел ТСН, у Кернеса виявили коронавірус. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30. На лікарняному Кернес перебуває від 10 вересня.

Як, повідомив директор Департаменту інформації та зв’язків з громадськістю міськради Юрій Сидоренко "Суспільному", обов’язки Кернеса виконує секретар Харківської міськради Олександр Новак. Він відмовився відповідати, чи госпіталізований Кернес і який у нього діагноз, наголосивши на нерозголошенні медичної таємниці.

За даними джерел "Суспільного", він перебуває в лікарні №17 — однієї з опорних за COVID-19, а на початку вересня нібито готували "палату з особливими умовами" через ймовірну госпіталізацію Кернеса.

Як повідомляє ZN.UA з посиланням на джерела у Офісі президента, у Генадія Кернеса захворювання на коронавірус має вкрай складний перебіг. Кернеса шпиталізували до 17-ї міської лікарні з двостороннім запаленням легенів. За даними ЗМІ, він перебуває у комі. 

У Харківській міській раді спростували інформацію про те, що мер Харкова нібито впав у кому.

"Інформація, яку поширюють деякі харківські пабліки про те, що нібито Харківський міський голова Геннадій Кернес впав у кому, не відповідає дійсності. Міськрада пов'язує поширення завідомо неправдивої інформації з загостренням амбіцій "не надто вдалих" політиків. Геннадій Кернес дійсно на лікарняному, але при цьому мер повністю контролює ситуацію в місті", — йдеться у заяві. 

Також ці дані заперечив перший заступник Кернеса Ігор Терехов, передає "Харків 1654".:

"Спростовую. На мою думку, це одна з виборчих технологій. Нічого подібного і близько немає. Тому я вас дуже прошу, дайте об’єктивну оцінку. Ніхто не в комі... Я сьогодні спілкувався, абсолютно все нормально, людина лікується, проходить курс лікування, тому я спростовую дану інформацію".

Нагадаємо, останнього разу Генадій Кернес з'являвся на публіці 23 серпня — на День міста Харкова. 

Відео Мер Харкова Геннадій Кернес потрапив до лікарні, про його стан та діагноз офіційно не повідомляється

Мер Харкова Геннадій Кернес - у лікарні. Проте про його стан та діагноз не повідомляється. У мерії повідомили, що Кернес на лікарняному ще з 10-го вересня. Місцеві соцмережі тим часом рясніють заголовками, що Кернес у лікарні з коронавірусом, в комі та на апараті штучної вентиляції легенів. Перший заступник харківського міського голови Ігор Терехов цю інформацію спростував, заявив, що з його шефом все добре, він лікує запалення легень. А от за даними з джерел ТСН, Геннадій Кернес таки заслаб на COVID-19. Медики оцінюють його стан, як важкий. Востаннє Кернеса бачили ще 23 серпня, на урочистих заходах до Дня міста. Сьогодні стало відомо, що найближчу сесію міської ради відтермінували на тиждень. Більше про коронавірус в Україні

Мер Харкова Геннадій Кернес потрапив до лікарні, про його стан та діагноз офіційно не повідомляється

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів