Міліція затримала ймовірного убивцю фотокора

Дата публікації
Перегляди
2049
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Міліція затримала ймовірного убивцю фотокора

Підозрюваний у вбивстві фотокора знайдений / Фото: Дзеркало тижня. Україна

У Києві була затримана особа, яку підозрюють у вбивстві фотокореспондента тижневика "2000" Віталія Розвадовського.

У Києві була затримана особа, яку підозрюють у вбивстві фотокореспондента тижневика "2000" Віталія Розвадовського.

За словами заступника начальника прес-служби ГУ МВС у Києві Володимира Дмитренка, вбивство може бути незабаром розкрите.

"У нас є підозрюваний. Уже можна стверджувати, що підтверджується основна версія - це побутовий конфлікт. Він трапився на сходовій клітині, недалеко від квартири вбитого", - сказав Дмитренко.

За словами Дмитренка, підозрюваний у вбивстві фотокореспондента затриманий.

Коментуючи поширену в інтернеті інформацію про те, що найближча до місця злочину лікарня на "Червоному Хуторі" не прийняла фотокореспондента, який спливав кров'ю, Дмитренко сказав:

"Як не прийняла? Він помер під час операції. Я не знаю, звідки така інформація. Його повезли в лікарню швидкої медичної допомоги одразу ж. По 103 пішло повідомлення про те, що доставлений чоловік з ножовими пораненнями".

При цьому Дмитренко спростував інформацію про те, що окрім самого фотокореспондента був поранений його друг: "Ні, він (Розвадовський) був один. Бійка була один на один".

Коментуючи інформацію журналістів про те, що міліція нібито вилучила у загиблого якусь флешку (раніше ця інформація з'явилася у Facebook журналіста Мустафи Найєма), Дмитренко сказав: "Та ні, я вас благаю. Кіно надивилися. Менше телевізор дивитися треба. Звичайна битовуха".

Нагадаємо, 28 листопада трагічно загинув 30-річний фотокореспондент тижневика "2000" Віталій Розвадовський. Його вбили приблизно о 23 годині. Міліція вже порушила кримінальну справу за статтею "умисне вбивство".

Читайте також:

У Києві вбили фотокора тижневика "2000" Віталія Розвадовського

На Луганщині вбито директора телерадіокомпанії

Главі байкерів Криму відрізали голову

Фірми Лазаренка і Тимошенко платили кілерам Щербаня

Наступна публікація