Міноборони створило антихабарні спецгрупи

Міноборони створило антихабарні спецгрупи

Міноборони зібралося самотужки покласти край хабарництву у військкоматах / Фото: Сегодня

Декілька антихабарних спецгруп, які складаються з офіцерів та навіть генералів, вже навідалися до кількох військових комісарів столиці.

Міністерство оборони створило негласні спецгрупи перевіряючих для перешкоджання хабарництву під час призову на військову службу.

Про це повідомило інформоване джерело, посилаючись на інформацію, отриману від посадових осіб Міноборони.

"Окремі посадові особи міністерства стверджують, що командування ЗСУ за власною ініціативою створило своїм усним наказом декілька мобільних пересувних груп з офіцерів і навіть генералів для провокування в отриманні хабарів офіцерів військкоматів", - повідомив співрозмовник.

За його словами, поки що триває "обкатка" цього експерименту в межах Київського гарнізону. Зокрема, як стало відомо від кількох районних військових комісарів столиці, до них вже навідувалися. "Але їх усілякі спроби дати хабар не увінчалися успіхом. При цьому непристойні пропозиції, які були далекі від законних дій, вилилися в витрату службового часу з обох сторін", - зазначив співрозмовник.

При цьому він стверджує, що до вказаних акціях не залучаються працівники правоохоронних органів, як того вимагає законодавство. "У Міноборони, мабуть, забули, що той, хто пропонує хабарі, теж підпадає під кримінальну відповідальність, так само, як і той, хто ним керує", - нагадав він.

Як повідомлялося, максимальна сума хабара, зафіксована цього року в Україні співробітниками міліції, склала 10,5 млн грн.

Читайте також:

Гриценко: українська армія до війни не готова

На Полтавщині військком вимагав гроші у тих, хто вже "переріс" армію

Українську армію прагнуть реформувати за європейським зразком

Янукович скоротив українську армію на 5 тисяч "багнетів"

В українській армії процвітає солдатська проституція

Повʼязані теми:

Наступна публікація