Міносвіти оприлюднило повністю оновлені навчальні програми для наймолодших учнів

За ними діти вчитимуться вже з 1 вересня.

У четвер, 11 серпня, на сайті Міністерства освіти України з'явилися оновлені навчальні програми для учнів 1—4 класів.

Із 39 програм, включно з мовами національних меншин, 13 — повністю оновлені. Про це стало відомо з офіційного сайту Міносвіти.

"За оновленими програмами для 1-4 класів діти навчатимуться вже з 1 вересня. Для нас було критично важливим встигнути оновити програми для початкової школи до початку нового навчального року. Це оновлення – лише перший крок. Наступного тижня МОН презентує концепцію нової української школи. Передбачені нею зміни будуть системно запроваджуватись  з 2018 року. Але діти вчаться вже зараз, вони не можуть чекати. Тому оновленням програм початкової школи  ми показуємо напрям змін", — повідомив заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей. 

Також у Міносвіти повідомили, що вже наступного тижня у відкритому доступі з'являться змінені вимоги до оцінювання роботи учнів. Крім того, опублікують методичні рекомендації до оновлених програм, що передбачають педагогічну свободу вчителя.

Нагадаємо, оновлені навчальні програми Колегія Міносвіти затвердила ще минулого четверга, 4 серпня, проте в загальному доступі вони з'явилися тільки сьогодні. Освітяни взяли курс на розвантаження програми для школярів 1—4 класів. Ознайомитися з такими програмами можна на сайті Міністерства.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: