Місто Пирятин на Полтавщині тероризує кровожерна банда

Дата публікації
Місто Пирятин на Полтавщині тероризує кровожерна банда

Місто Пирятин тероризують бандити

Через бандитів, які б'ють людей задля розваги, у місті ввели комендантський час.

Місто Пирятин на Полтавщині тероризує банда. Місцеві жителі бояться заходити до барів та кав'ярень, бо їх там просто б'ють, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Міліція безсила, тому що їй теж дістається, причому на робочому місці. Найголовніше - люди бояться писати заяви на нападників.

Один із потерпілих, Валерій Острянський, показав кав'ярню, де на нього напали троє п'яних хлопців та почали жорстоко бити. Чоловік впав під стіл, добивали його вже ногами.

Ігор Бачурін, який працює охоронцем в іншому кафе, розповів, як нападник ледь не пробив йому скроню пляшкою. Ігорю пощастило ухилитися, тож він відбувся лише розірваним вухом.

Постраждалі кажуть, що протистояти нападникам важко, бо один із них служив у спецвійськах.

Численні напади змусили мерію Пирятина навіть ввести комендантську годину. Після 23:00 тут заборонено працювати усім закладам, де немає надійної охорони.

У міськраді нічого не можуть вдіяти, хоча банду знають поіменно. Знають про побитих підлітків і обстріляний будинок бізнесмена. Але за чотири роки такого свавілля відбувся лише один судовий процес - і той завершився цілковитою амністією.

Місто Пирятин на Полтавщині тероризує банда

Місто Пирятин на Полтавщині тероризує банда

"Ми проводили і наради з райвідділом міліції, заступника, начальника запрошували. Цілу програму намагалися розробити, якісь заходи з цього приводу. Але поки що то затишшя, то знову десь якась бійка", - повідомив секретар міськради Олександр Новіков.

У правоохоронців до бандитів свої запитання. Капітанові Смирному при виконанні вибили зуби. Прокуратура відмовилася вважати це злочином, а міліція свого не захистила.

Головний аргумент керівника райвідділу полягає у тому, що всі криваві справи були до нього.

"На території пирятинського району якихось зухвалих в лапках "безпрєдєльщіков", які можуть когось бити, я цього не допускаю і в подальшому допускати не буду", - заявив керівник міліції Віктор Іванько.

В Пирятині за останній рік справді спокійно. Але за п'ять кілометрів від нього розташоване село Тарасівка, де з поламаною ногою і струсом мозку лежить Микола Пінчук. Його побили у барі ті самі люди. А потім розтрощили машину і відлупцювали друга, який у ній сидів.

Миколу погрожували добити, якщо не забере заяву. Тим часом його кривдники гуляють на волі.

При цьому пирятинці впевнені, що впливових покровителів у банди немає.

Нагадаємо, на початку липня на Донеччині "круті хлопці" на смерть забили депутата від Партії регіонів. П'яні чоловіки на джипі не змогли проїхати вузькою дорогою через трактор, за кермом якого перебував робітник депутата. Бандити почали погрожувати трактористу, той покликав начальника на допомогу, зав'язалася бійка, внаслідок якої Олександр Аксьонов отримав травми, несумісні з життям.

Кореспондент ТСН Станіслав Фещенко.

Наступна публікація