Могильов просить заборонити перетворення бочок на приймальні депутатів

Дата публікації
Перегляди
1010
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Могильов просить заборонити перетворення бочок на приймальні депутатів

Анатолій Могильов

Глава МВС згадав випадок, коли металева бочка мала напис "власність народного депутата".

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов просить Верховну раду визначити статус громадської приймальні народних депутатів. Про це він заявив в середу, відповідаючи на питання представників БЮТ щодо обшуку в громадській приймальні та у будинку батьків депутата Суслова.

"Необхідно, і я звертаюсь до вас, Володимире Михайловичу, урегулювати законодавчо, що являється громадською приймальнею народного депутата", - зазначив він.

"У нас є такі випадки, коли металева бочка має надпис "власність народного депутата"… Усі народні депутати у нас є держслужбовцями. Якщо це приміщення є власністю депутата, він має право робити там приймальню", - зазначив він.

Могильов також нагадав, що депутат за законом він може звернутися до місцевих органів, вони йому видадуть приміщення, або він може орендувати приміщення, заключивши договір оренди і платити або з власних коштів, або з тих, які він отримує у ВР на виконанням своїх депутатських повноважень.

"Якщо на триповерховій будівлі, яка належить батьку цього депутата висить напис, що це приймальня депутата – це ще не є приймальнею. Ніхто з людей, які були там, не міг пояснити, коли я як депутат приймав там людей", - сказав він.

Як відомо, нещодавно УБОЗ провів обшуки у громадській приймальні та у будинку батьків Суслова.

Також відомо, що під час акцій протесту проти дій влади опозиційні депутати для убезпечення розміщають на наметах написи про те, що намет є власністю депутата, або що там розміщена громадська приймальня.

Читайте також:

Ландік сподівається, що мирова угода не дозволить Могильову посадити сина

Опозиції не подобається, що її звинуватили в підготовці збройного повстання

Могильов чекає на іміджевий український фільм про міліцію

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Дата публікації
Перегляди
1010
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація