Могильов чекає на іміджевий український фільм про міліцію

Дата публікації
Перегляди
1163
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Могильов чекає на іміджевий український фільм про міліцію

Анатолій Могильов / Фото: УНІАН

Влітку колишній радник міністра внутрішніх справ, журналіст Костянтин Стогній повідомив, що МВС планує зняти художній фільм про роботу міліції.

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов сподівається, що до Дня міліції, що відзначається в Україні 20 грудня, з'явитися кіно про українську міліцію. Про це він повідомив в інтерв'ю телеканалу "Рада" 25 жовтня.

"Я сподіваюся, що наш український кінематограф до Дня міліції кілька серій фільму про українську міліцію випустить", - повідомив він, реагуючи на зауваження провідної програми про те, що США, країни Заходу, а останнім часом і Росія формують імідж міліціонера через художні фільми.

Зі слів міністра, МВС працює над реалізацією такого проекту. Влітку колишній радник міністра внутрішніх справ, журналіст Костянтин Стогній повідомив, що МВС планує зняти художній фільм про роботу міліції.

"Могильов хотів, щоб люди побачили життя райвідділу", - повідомив тоді Стогній, розповідаючи про розмову з Могильовим із приводу створення фільму.

Екс-радник міністра взявся за написання сценаріїв чотирьох перших серій з детективною канвою.

У травні прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що одержання українським режисером Мариною Вродою "Золотої пальмової гілки" на Канському кінофестивалі в номінації "Найкращий короткометражний фільм" за стрічку "Крос" свідчить про величезний потенціал і перспективи українського кінематографа.

Читайте також:

В Кабміні обіцяють перевірити, чи возила міліція за гроші на вокзал

Київські міліціонери катували затриманого праскою

Прокуратура наполягає на тому, що міліціонери не били студента Індила

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1163
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація