В Кабміні обіцяють перевірити, чи возила міліція за гроші на вокзал

Дата публікації
Перегляди
1956
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Кабміні обіцяють перевірити, чи возила міліція за гроші на вокзал

Ілюстрація

Журналіст представився звичайним громадянином, що дуже спізнюється на потяг, та попросив міліціонерів підвезти його до вокзалу.

Правоохоронці проведуть службову перевірку за фактами телевізійного сюжету, в якому працівники міліції за гроші підвозили журналіста до вокзалу.

Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів в вівторок, 15 жовтня.

"Сьогодні на телеканалі "1+1" анонсувалася програма, у сюжеті якої журналіст, який представився звичайним громадянином, що дуже спізнюється на потяг, просить працівників міліції підвезти його до вокзалу", - зазначається в повідомленні.

В прес-службі зазначили, що своє прохання журналіст "пояснює тим, що у місті затори, й лише вони можуть йому допомогти".

"Під час цього діалогу кореспондент здійснював приховану відео-зйомку на камеру свого мобільного телефону. На відеоролику видно, що співробітники ОВС не лише не відмовили йому, а й взяли за "надання послуг" запропоновану грошову винагороду", - уточнили в Кабміні.

"З анонсу не зрозуміло, яку службу представляють ці міліціонери, втім керівництво київської міліції має намір провести службову перевірку фактів, що будуть викладені у програмі", - йдеться у повідомленні.

В разі, якщо інформація вищезазначених фактів стосовно дій правоохоронців підтвердиться, буде прийняте рішення згідно з чинним законодавством.

Читайте також:

У Київському зоопарку спалахнув новий скандал

Міліція лишатиме "неадекватів" на вулиці, щоб вони не помирали у відділку

Журналісту миколаївської газети "Наше місто" вистрелили у лоб

Кияни біля входу в метро цілий ранок обходили труп (відео)

Дружині кілера-втікача міліціонери купують їжу

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1956
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація