Янукович посилив відповідальність за незаконний обіг наркотиків

Янукович посилив відповідальність за незаконний обіг наркотиків

Віктор Янукович / Фото: President.gov.ua

Верховна рада ухвалила відповідний закон 6 жовтня.

Президент Віктор Янукович підписав закон щодо посилення відповідальності за незаконний обіг наркотиків.

Про це повідомили у прес-службі глави держави.

Закон" Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за незаконний обіг наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, отруйних чи сильнодіючих лікарських засобів і одурманюючих засобів" був ухвалений Верховною радою 6 жовтня.

Законом посилюються санкції за вчинення окремих адміністративних правопорушень та злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їхніх аналогів або прекурсорів.

Відповідні зміни внесено до статей 44, 44-1, 106-1, 188 Кодексу про адміністративні правопорушення та статей 306, 307, 320-322 Кримінального кодексу.

Законом встановлюється кримінальна відповідальність за використання коштів, здобутих від незаконного обігу отруйних чи сильнодіючих речовин або отруйних чи сильнодіючих лікарських засобів (стаття 306 КК України).

Як повідомлялося раніше, Верховна рада дозволила закривати заклади, в яких вживають чи розповсюджують наркотики. За внесення відповідних змін проголосували 280 народних депутатів. Зміни до закону "Про заходи протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, а також зловживанню ними" також були підписані президентом.

Нагадаємо, 1 липня минулого року на нараді з правоохоронцями президент Віктор Янукович на власному прикладі продемонстрував, що в Україні наркотики є легкодуступними. Він показав папку з маріхуаною, кокаїном та іншими наркотиками, які були куплено в інтернет-магазині за його вказівкою.

Пізніше в адміністрації президента уточнили, що правоохоронці затримали осіб, котрі продавали через інтернет продемонстровані Януковичем наркотики.

На сьогодні існує два найбільш поширені джерела придбання наркотиків – напряму через аптечні заклади та через інтернет.

Читайте також:

Фермер вирощував коноплі на продаж

Янукович дозволив закривати нічні клуби з наркоманами

Заборону на продаж кетаміну призупенено до 1 березня

У Росії можуть дозволити вирощування конопель

Повʼязані теми:

Наступна публікація