Морги Криму заповнені "вантажами 200" - правозахисниця

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber

З початку грудня в Україні загинуло більше трьохсот російських солдатів.

Творець групи в Facebook про загиблих в українському Донбасі російських солдатів "Вантаж-200" і однойменного сайту, правозахисниця Олена Васильєва опублікувала список кримчан, убитих в ході військових дій в Донбасі. Нагадаємо, що у Росії "вантаж 200" з України видають за самогубців

"Вантажі 200" продовжують йти в Росію. Тепер уже й до Криму. Морги Криму заповнені вщерть, а додому довезуть в цинку небагатьох", - повідомила Васильєва.

Правозахисниця опублікувала список прізвищ тих, хто виїхав з Криму воювати на територію Донбасу і загинув там. В цілому, за даними Васильєвої, з початку грудня в Україні загинуло більше трьохсот російських солдатів. Активістка також оприлюднила список загиблих, тіла яких прибули в РФ. Крім того, за інформацією правозахисниці, за весь час у військових діях в Донбасі було вбито більше п'яти тисяч російських контрактників. При цьому "до родичів дійшло не більше тисячі" вантажів-200 ".

"Російське населення для Путіна -... ніщо. І він дуже чітко показує це на прикладі того, як поводяться з загиблими російськими військовослужбовцями. Українці, якими б злісними їх не малювали, відбирають ДНК у кожного загиблого, підібраного на полі бою Серед них багато російських громадян без будь-яких розпізнавальних знаків", - пише Васильєва.

У той же час Міністерство оборони Росії не може або не хоче організовувати ДНК-тести, додає правозахисниця.

Росіяни вражені цинізмом, з яким влада приховує правду про "вантаж 200"

Наступна публікація