Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Буковині вчитель фізики на уроці відгамселив старшокласника

Ситуацією вже перейнялися освітяни та правоохоронці.

На Буковині вчитель побив 10-класника за те, що той заважав йому проводити урок. Селяни обурені поведінкою викладача, а в школі виправдовуються тим, що стосунки в педагога зі старшокласниками не склалися вже давно, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Кадри зі скандального уроку в 10-А класі Михальчанської школи тепер можна побачити в інтернеті, хоча зняли його ще минулого навчального року. Вчитель фізики гамселить по голові учня, потім штовхає його на парту. "Вдарю" точно не було попередження, можна сказати, без попередження", - каже учень Олесь Полянський.

Відео На Буковині вчитель фізики побив 10-класника

За те, що той заважав йому проводити урок. Селяни обурені поведінкою викладача, а в школі виправдовуються - не знали про цей випадок, хоча й визнають, що стосунки в педагога зі старшокласниками не склалися вже давно.

На Буковині вчитель фізики побив 10-класника

11-класник зараз і не пригадує, коли саме стався той інцидент, але визнає: на уроці з однокласниками шуміли. Вчитель спочатку кричав, а потім накинувся на нього. "Був звичайний урок, ніхто не слухав просто вчителя, ну він і зірвався", - каже школяр. Чому на ньому – сам не знає.

Вчитель фізики Віктор Драгомарецький в школі працює за сумісництвом – викладає лише у цьому класі. Зізнається, що дати теж не пригадує, але каже - учні  постійно намагаються зірвати уроки, тож у нього здали нерви, про що тепер жалкує. "Діти виклично себе поводять, там десь стукають по партах, там десь починають скрипіти сидіннями. Тоді, очевидно, я не стримався. Звичайно, мені потрібно б було вести себе інакше", - каже педагог.

Фотогалерея Проломили голови, травмували мозок та очі. На Запоріжжі молодики сильно побили двох поліцейських (7 фото)

Крім того, викладач зізнався, що потерпає від цькування учнів. "Слід говорити про те, що булінг стосовно вчителів – він є, він існує", - каже Віктор Драгомарецький. Класна керівниця 11-А підтверджує, що в її підшефних з вчителем фізики напружені стосунки склалися давно. "Клас – 14 хлопців, клас непростий. Є такі хлопчики, на жаль, які можуть спеціально робити, щоби вивести вчителя", - каже Людмила Новосадська.

Директор школи разом дивиться відео вперше та визнає, що вчитель повівся неправильно. Раніше претензій до роботи цього викладача не було, тепер же  розмова буде серйозна. "Мінімум, що може бути – догана, а може і буде стояти питання про звільнення з роботи. Нам не потрібні такі сумісники, які імідж школи псують", - пояснив директор Михайльчанської ЗОШ Ярослав Васкул.

Ситуацію з побиттям учня має розглянути освітянські керівника. Мати хлопця інцидент не коментує, бо всі свої претензії вже виклала у листі директору. А от у поліцію заяву писати не схотіла. Щоправда, правоохоронці вже й так проводять перевірку – з’ясовують, чи лише раз учитель вдався до рукоприкладства.

Кореспондент ТСН Олег Тудан

Залиште свій коментар

Вибір редакції