На Донеччині 13-річна дівчинка потрапила до лікарні з алкогольним отруєнням

Підлітка знайшли під парканом у непритомному стані.

У Слов'янську Донецької області нічна прогулянка 13-річної дівчинки закінчилася госпіталізацією через отруєння алкоголем.

Про це повідомляє місцевий відділ поліції.

Дівчинка дочекалася, поки батьки заснуть, і пішла з дому, щоб погуляти зі своєю подругою. Дівчата купили слабоалкогольні напої, після вживання яких одній із них стало погано.

13-річну дівчинку виявили сусіди. Вона лежала на землі біля паркану. Сусіди покликали батьків, а ті викликали "швидку допомогу".

Зараз поліція встановлює, хто продав підліткам алкоголь. Власника торгової точки чекає штраф від 6 тис. грн і можливе позбавлення ліцензії на торгівлю.

Батьків дівчинки, що отруїлася алкоголем, буде притягнуто до адміністративної відповідальності за невиконання своїх обов'язків по вихованню дитини. Хоча раніше сім'я в поле зору правоохоронців не потрапляла.

Нагадаємо, у Слов'янську поліцейські прибули на виклик, де всюди було сміття, розкидані пляшки з під алкоголю, непритомна від алкоголю жінка на підлозі, а поруч - голодна маленька дівчинка з плюшевим ведмедиком у рученятах. Правоохоронці з'ясували, що жінка із співмешканцем зловживали спиртними напоями. Жінка продовжила пиячити одна і, "дійшовши до кондиції", заснула прямо на підлозі.
 Дитину поліцейські помістили в центр соціально-психологічної реабілітації. 

Залиште свій коментар