На Донеччині жінка померла після лікування "зарядженою водою"

Дата публікації
Перегляди
2513
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Донеччині жінка померла після лікування "зарядженою водою"

Жінка померла після двотижневого лікування "інформаційно зарядженою водою"

Жінка звернулася в приватну Горлівську лікарню з набряком ніг, а через два тижні лікування померла.

На Донеччині 45-річну місцеву жительку залікували до смерті. Жінка звернулася в приватну Горлівську лікарню з набряком ніг, а через два тижні лікування померла, повідомляє ТСН. Родичі вважають, що винуваті саме лікарі шпиталю, бо лікували жінку за своєрідною методикою.

45-річна пані Наталя звернулася у приватну лікарню зі скаргою на набряк ніг.  За словами її доньки, матері поставили діагноз - подагричний артрит та запущене ГРЗ.

Через два тижні, після чергової процедури жінка ледве дійшла додому, а у під‘їзді знепритомніла. Швидка нічим зарадити не змогла. Коли дочка спробувала з‘ясувати, чим  приватні медики лікували маму, вона була приголомшена – жінці кололи лише інформаційно заряджену воду.

"З ноут-бука проводки йдуть у воду, у воді стоїть ця ампула з фізіологічним розчином, і потім як зчитують інформацію з ноут-бука на цю ампулу, а потім тобі цю ампулу колять", – розповіла донька померлої Оксана Богданович.

Пояснення лікаря записане в неї на диктофоні: "Ось таке диво - хороше диво, нормальне, і до того ж - м'якої дії і без хіміотерапії. Вода здатна на собі нести, як болванка, і записувати на собі інформацію про захворювання".

Спілкуватися з журналістами лікар приватної клініки відмовився. Проте зв‘язок між смертю жінки і лікуванням в його клініці він все ж заперечив, наголосивши, що в жінки стався гіпертонічний, а потім гіпотонічний криз.

У свідоцтві про смерть причина не вказана. В судово-медичній експертизі оприлюднювати її теж не хочуть. Міліція за фактом раптової смерті жінки порушувати кримінальну  справу відмовилася. Натомість прокуратура з цим не згодна і наразі організувала перевірку.

Жінку залікували до смерті

Жінку залікували до смерті

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2513
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація