На Харківщині 4-річний малюк загинув через спалах снаряда

Боєприпас батько хлопчика нібито приніс на подвір'я.

На Харківщині чотирирічну дитину вбив снаряд - трагедія сталась у селищі Яковенкове, - усього за кілька кілометрів від Балакліївських артскладів. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

36-річний чоловік знайшов у полі залишки паливної системи крупнокаліберного снаряду та приніс до себе на подвір'я. Коли почав розбирати небезпечну знахідку - боєприпас спалахнув. Струмінь вогню вирвався та влучив в автівку, в який грався 4-річний син чоловіка. Машина зайнялася миттєво, дитину витягнути просто не встигли. Його батька доставили до лікарні з опіками рук. В поліції припускають - чоловік приніс боєприпас додому, щоб розібрати на кольоровий метал та викачати з нього паливо. Місцеві ж кажуть - залишки снарядів, які розкидало під час пожежі на 10 кілометрів навкруги бачили багато, але не чіпали і викликали рятувальників.

Вони припускають, що чоловік привіз залишки снаряду додому ще до того, як рятувальники зачистили місцевість.

"За наявною версією, це снаряд який був розібраний після надзвичайної ситуації.  Ймовірно, він знайшов десь цей снаряд, зберігав у себе. І вчора він намагався його розібрати, ймовірно,  для вивчення безпосередньо палива, яке знаходилося в цьому елементі", - пояснив Костянтин Шеремет, старший інспектор відділу ювенальної превенції ГУ НП у Харківській області.

ВідеоВнаслідок спроби чоловіка розібрати великокаліберний снаряд загинув 4-річний хлопчик

Нагадаємо, пожежа з подальшою детонацією боєприпасів на території військового складу Міністерства оборони України у місті Балаклія Харківської області виникла вночі 23 березня. Зона надзвичайної ситуації охопила Балаклію та дев'ять прилеглих населених пунктів. Остаточно пожежу загасили вранці 26 березня.

Повідомлялося, що розмінування території буде відбуватися протягом місяця-двох. Одночасно з процесом розмінування військова частина на цій території буде продовжувати свою роботу. 

Міністр оборони України Степан Полторак озвучив дві версії пожежі. За його словами, вибух стався через безпілотники або підрив.   

Залиште свій коментар