На каву до Борислава. Мільйонерка з Львівщини про омріяну кавоварку Партнерський Матеріал

На каву до Борислава. Мільйонерка з Львівщини про омріяну кавоварку

Борислав - невелике містечко на півдні Львівщини, яке розкинулося у передгір’ї українських Карпат.

Саме в місті, добре відомому з творчості Івана Франка, 12 серпня народилась нова українська мільйонерка. Виявилось, що віддавна єдиною мрією Наталії була кавоварка.

Як і всюди на Львівщині, в Бориславі дуже полюбляють пити каву і сім'я Наталії - яскравий цьому приклад. “Ми кавомани. Зранку пробуджуємося від аромату кави. В обід, якщо всі вдома є, то знову збираємося за кавою. І ввечері ми знову ж таки п'ємо каву. У нас завжди відкриті двері для друзів. Із порога вже всі гукають: “Вмикай чайник! Хочемо каву”, - з усмішкою розповідає свою історію Наталія.  

Разом з чоловіком Михайлом вона виховує двох дітей - 11-літню доньку Юлію та 5-літнього сина Богдана. Жінка перебуває у декретній відпустці, але це не заважає їй завжди знаходити цікаву справу, яка приносить додатковий дохід. Каже, сьогодні це не складає труднощів, адже жінки у декреті можуть працювати через Інтернет. Таким чином Наталія продає біжутерію онлайн, не забуваючи при цьому приділяти час сімейним клопотам. Чоловік Михайло - електрик, а окрім того, як каже його дружина, “майстер на всі руки”. Тому все для дому він робить сам. 

Звичайний будній день 12 серпня для цієї родини перевернув усе з ніг на голову. Жінка досі не може повірити в те, що з нею відбулось. 

“Наша сім'я любить маленькі подорожі автомобілем. А оскільки зараз готуємося до школи, то по дорозі завжди заїжджаємо у великі магазини. В Епіцентр ми приїжджаємо при кожній нагоді. Бо він великий і там завжди все є”, - каже Наталія. 

Під час однієї з таких поїздок її родина й стала неочікувано для себе власниками заповітного мільйона. Як пригадує Наталія, в той день вони заїхали у два “Епіцентри” - у Стрию та Львові на вул.Стрийській. “Львівський” чек й виявився щасливим. Однак про це жінка дізналася не відразу. Та й взагалі, каже, якби не донька - то нічого не відбулося б. “Навіть не пригадую, що саме ми тоді купували. Точно брали деякі речі для школи, але загалом - просто придивлялися і “прицінювалися” до різних речей для додому. По суті, це донька виграла. Вона проявила ініціативу і зареєструвала два чеки. За першим виграла 100 грн, а другий приніс цілий мільйон”, - каже Наталія.

Коли донька сказала, що виграла мільйон, мати не сприйняла її слова серйозно. Лише коли зателефонував представник Епіцентру, стало зрозуміло, що виграш реальний, ділиться своїми думками Наталія: “Я ніколи нічого в житті не вигравала і навіть казала: ну хоч би якийсь папір коли-небудь виграла. І щоб ось так виграти мільйон - чесно, досы не віриться”. 

Як каже Наталя, у її сім’ї досить скромні бажання “В мене давно була мрія - купити кавоварку. Вже давно не можу назбирати собі на неї, бо завжди гроші потрібно витратити на інші, більш нагальні потреби. Хтось хоче “айфони”, а я давно дуже хотіла кавоварку”, - сміється жінка. Тепер, каже, зможе придбати не лише найкращу в “Епіцентрі” кавоварку, але й здійснити мрії інших членів родини! Наприклад, донька хоче новий гарний портфель. 

Жінка зізнається, що про більше зараз думати навіть трохи лячно і незвично: “Ми завжди реалістично дивимось на світ і ніколи не чекаємо від нього чудес. Ми звикли все отримувати тільки через власний труд. Тому про такі великі гроші зараз навіть трохи страшно думати”.

Проте жінка сподівається, що завдяки виграшу вдасться нарешті довести до ладу будинок, в якому проживає родина. Відтоді, як дім був придбаний 5 років назад, родина потрішки вкладає в його оновлення, але грошей, як каже Наталка, завжди, не вистачає, щоб довести справу до кінця. Більшість справ відкладається на роки. Завдяки виграшу сім'я зможе придбати все необхідне для оновлення сімейного будинку, а батьки подружжя і діти - нарешті переїхати у свої нові кімнати. Наталія ж мріє про спільні кавування з друзями та сусідами у своєму оновленому “будинку мрії”!

Повʼязані теми:

Наступна публікація