Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Київщині виселяють притулок для собак та котів

За лічені місяці притулок для тварин "Сиріус" має звільнити орендовану територію

У притулку для тварин під Києвом зараз перебуває півтори тисячі собак і котів. Податися після виселення із старого приміщення чотирилапим фактично нікуди. Новий дім, який придбали за спонсорські кошти, не вмістить і третини нужденних, — йдеться у сюжеті ТСН.

У закладі — сотні вольєрів і тисячі собак. Існування на території колишнього рибгоспу, яке обходиться некомунальному притулку в п‘ять тисяч гривень на місяць — це суцільні негаразди. У половини вольєрів ось-ось не витримає трухлявий дах. На інші під час негоди повалилися дерева. У собак від холоду відмерзають ноги.

У господарів території притулку на неї з'явилися свої плани. Тепер територію потрібно звільнити до травня. Район виділив місце для нового притулку. Проте там лише одна будівля, де можна розмістити тварин. У ній вже облаштувалося вісімдесят котів і сотня собак. Місця лишилося обмаль, адже ця будівля має прийняти 200 собак, а решта поки що залишається за бортом.

Будівель для тварин треба ще п'ять і необхідно спорудити зону карантину і ветпункт. Все разом непідйомна сума — три мільйони гривень. Де їх узяти, директор і гадки не має, бо коштів не завжди вистачає на повсякденні витрати.

Також новому притулку потрібна солома, щоб утепляти будки для собак та миски. А непотрібними для прихистку є нові тварини-безхатченки, адже більше собак чи котів заклад просто не вмістить.

ВідеоНа Київщині хочуть закрити притулок для тварин "Сиріус"

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції