Перейти до змісту
На Львівщині загорівся приватний будинок, де спали малі діти

На Львівщині загорівся приватний будинок, де спали малі діти

Хлопчик отримав важкі опіки.

На Львівщині з приватного будинку, охопленого полум’ям, сусіди винесли чотирирічного хлопчика, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Коли хата загорілася, двоє дітей спали. Бабуся, яка лишалася з ними, пішла працювати на город. Дівчинка з хати вийшла сама, коли почула крики на вулиці, а от хлопця довелося рятувати.

Зараз Іванко ледь ворушиться. Його з важкими опіками рук та ніг тільки перевели з  реанімації до звичайної палати. Дихальні шляхи не ушкоджені, кажуть медики, але опіки тіла дуже глибокі.

“Найбільше права кисть, глибокі опіки. 3 ступінь. Будемо думати, як зберегти ті пальчики”, - коментує завідувач опікового центру 8-ї міської клінічної лікарні

Відео Хлопчик ледь не загинув у пожежі, що охопила будинок

4-річного хлопчика з полум'я винесли сусіди. Сталося це на Львівщині в приватному будинку. Коли хата загорілася, двоє дітей, Івась із сестричкою, спали. Бабуся, яка лишалася з ними, пішла працювати на город. Дівчинка з хати вийшла сама, коли почула крики на вулиці, а от хлопця довелося рятувати. У якому він зараз стані, і через що сталася пожежа – далі в сюжеті.  

Хлопчик ледь не загинув у пожежі, що охопила будинок

Від будинку мало що залишилось. Вогонь знищив все, що було всередині і зруйнував дах. Під час пожежі батьки були на роботі, бабуся - на городі. Те, що хата горить, побачив старший син родини, який якраз повернувся зі школи.

Коли сусіди прибігли на допомогу, побачили на вулицю молодшу дівчинку, яка вийшла на крик брата. Вона не постраждала. А от Іванка довелося витягати з полум'я.

“Розбили вікно, дітей витягнули та й все. Горіло страшно, ми так близько живемо, вітер був сильний ще”, - ділиться сусідка.

Вогонь вдалося загасити, тільки коли приїхали пожежники. Що саме стало причиною займання, правоохоронці ще встановлюють. Підозрюють дитячі пустощі або закорочення електродротів. Батько з дітьми зараз живе у родичів. А мати з Іванком у лікарні. Чи вдасться врятувати хлопчику руку, лікарі вирішать за тиждень.  

Кореспондент ТСН Марічка Кужик

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин