Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Одещині майже 40 школярів постраждали від розпилення газу в класі

Перцевий балончик у школу приніс учень дев'ятого класу.

На Одещині на території однієї зі шкіл Біляївського району розпилили газ, повідомляє прес-служба поліції області.

Попередньо встановили, що перцевий газовий балончик у навчальний заклад приніс учень дев'ятого класу і розпилив його під час перерви у класі. Внаслідок інциденту до лікарні доправили 36 учнів. Після надання допомоги 26 відпустили додому, десять і досі перебувають у медичному закладі. За попереднім діагнозом, постраждалі школярі мають опіки дихальних шляхів перцевим газом. 

Наразі поліція з'ясовує усі обставини інциденту і його причини. Правоохоронці вирішують питання про притягнення батьків учня до адміністративної відповідальності за статтею 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме – невиконання батьками, а бо особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей.

Нагадаємо, напередодні 75 учнів школи №1 у Черкасах отруїлись невідомою речовиною. Ймовірною причиною масового отруєння школярів стало розпилення газового балончика. Хто його розбризкав, з'ясовує поліція. Надзвичайники взяли в закладі проби повітря.

ВідеоУ гардеробі школи, де потруїлися діти, знайшли порожні балончики з перцевим газом

З однаковими симптомами до лікарів звернулися 75 учнів, 38 із них довелося шпиталізувати. Раптово погіршало дітям близько опівдня, рятувальники кажуть: то був невідомий газ. Хто його розбризкав, з'ясовує поліція. Надзвичайники взяли в закладі проби повітря.  

У гардеробі школи, де потруїлися діти, знайшли порожні балончики з перцевим газом

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції