Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Одещині нарахували рекордні збитки від січневих снігопадів

Негода коштувала регіону десятки мільйонів гривень.

На засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації пролунала офіційна сума збитків, завданих регіонові негодою 16-21 січня. За словами голови Одеської ОДА Максима Степанова, штормовий вітер, снігопад, ожеледиця та інші природні явища наробили шкоди більш ніж на 47,8 млн гривень, повідомляє УНІАН.

Великою мірою видатки спричинені відновою пошкоджених 1,7 тисяч опор ліній електропередач. Це призвело до появи рішення про модернізацію електромереж в області. "Питання стоїть дуже гостро і вимагає рішення. При цьому, забезпечення дизель-генераторами лікарень та об'єктів соціальної сфери буде передбачене, в тому числі, і в районних бюджетах. Ще два важливі аспекти: облаштування зупинок транспорту всім необхідним і стійкість мобільного зв'язку", - наголосив Степанов.

За його словами, план заходів реагування уже погоджений в регіональному штабі з питань негоди і буде винесений на розгляд наступного засідання комісії. Крайова влада хоче запобігти повторенням ситуації, що склалася в січні, коли стихія призвела знеструмлення майже 600 населених пунктів, місто Ізмаїл залишилося без води, електрики і теплопостачання, також постраждало Вилкове Кілійського району та інші населені пункти. Настільки сильних снігопадів зі шквальним вітром в Одеській області не спостерігалося з 1975 року.

ВідеоЕнергетикам вдалося відновити лінії електромереж та повернути світло в Вилково

Енергетикам таки вдалося відновити усі опори на лінії електромереж Сасик-Чорне море і подати до міста струм. Однак натепер постачання не надто надійне, мережа перевантажена, і є ризик, що знову спрацює аварійна автоматика. Вилкове, яке через його численні канали називають українською Венецією, через снігопад і буревій тиждень залишалося без світла, води і тепла.

Енергетикам вдалося відновити лінії електромереж та повернути світло в Вилково

Залиште свій коментар

Вибір редакції