На пляжі у Франції викинуло майже тонну кокаїну

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вартість знайденого кокаїну оцінюють в 60 мільйонів євро.

Протягом місяця понад 750 кг кокаїну в пластикових упаковках викинуло вздовж узбережжя Атлантичного океану у Франції.

Про це 12 листопада повідомляє BBC.

Зазначається, що пакунки з наркотиками вимило водою від департаменту Ланди, що на крайньому півдні, до лиману Луари на захід від міста Нант. Кокаїн збирають правоохоронці і кажуть, що поки не знають, звідки він узявся.

В департаменті Жиронда поблизу міста Бордо закрили кілька пляжів. Людей попросили не підбирати наркотики. Вартість знайденого кокаїну оцінюють в 60 мільйонів євро.

"Про будь-яку знахідку слід негайно повідомити поліцію чи жандармів (воєнізовану поліцію), не чіпаючи (наркотик)]", - заявили в місцевій прокуратурі.

Транспортування наркотиків, таких, як кокаїн, у Франції може закінчитися вироком до 10 років ув'язнення.

За даними слідства, знайдений на пляжах наркотик "ймовірно, родом з Південної Америки і коштує дуже великих грошей".

Нагадаємо, нещодавно у Великій Британії викрили одну з найбільших в історії контрабандних мереж. Перехоплення зафільмували на камери. За підозрою у збуванні дурману затримали 13 молодиків. За даними поліції, вони встигли продати 50 тонн дурману - його вартість оцінюють у кілька мільйонів доларів.

Відео На французькому узбережжі знайшли десятки пакетів із кокаїном

Невеликі згортки з написом "Діамант" містять до 90 відсотків кокаїну. Про першу знахідку повідомили всередині минулого місяця. Відтоді поліція і волонтери зібрали вже майже вісімсот кілограмів. Оцінюють все в три мільйони євро. У ЗМІ припускають, пакети з кокаїном могли потрапити в океан, коли затонуло судно наркодилерів.  

На французькому узбережжі знайшли десятки пакетів із кокаїном

Залиште свій коментар

Вибір редакції