На Рівненщині 12-річного школяра гадюка вкусила за палець

Дата публікації
Перегляди
3182
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Рівненщині 12-річного школяра гадюка вкусила за палець

Плазун вкусив дитину за руку

Палець почав пухнути відразу.

На Рівненщині дванадцятирічного школяра вкусила гадюка просто на городі. Його життя вдалося врятувати, бо село розташоване неподалік районного центру і дитину одразу ж забрали в реанімацію, — йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Город, на якому Андрій з родиною вибирали картоплю, розміщений неподалік лісу. Хлопець підійшов до речей, аби напитися води, коли потягнувся за пляшкою, то відчув, що його щось вкусило за палець

Що це була гадюка, Андрій збагнув не відразу, а лише побачивши в траві чорну стрічку з рудуватим хвостом.

Батьки відвели хлопця додому, але вже за кілька хвилин він почав непритомніти.

На Рівненщині гадюка вкусила 12-річного школяра

На Рівненщині гадюка вкусила 12-річного школяра

Дитину врятували, бо "швидка" приїхала без запізнень. Батьки не знали, як діяти в такій ситуації. Лікарі наполягають, що якщо не впевнені, то краще не робити нічого, аби своїми невмілими діями не нашкодити потерпілому. Наприклад, не потрібно розрізати ранку, відсмоктувати, натискати на неї, ні в якому разі не накладати жгут вище місця укусу, бо крім біди воно нічого доброго не принесе.

Від зміїної отрути врятуватися можна лише в медзакладі. Тож, єдине, що треба робити, - це якомога швидше доправити покусаного до лікарів.

У селі, де гадюка вкусила Андрія, отруйні змії зустрічаються рідко. А от вужами довколишній ліс кишить. Місцеві кажуть, що краще від біди подалі оминати всіх плазунів. Нерідко для цього достатньо уважності та гумових чобіт.

Нагадаємо, що у Карпатах активізувалися отруйні змії, є перші жертви.

Кореспондент ТСН Олександр Курсик. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3182
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація