Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Тернопільщині призупинили навчання у школах до 12 березня

Навчання у вищих навчальних закладах переривати не будуть.

На Тернопільщині з 3 березня призупинять навчання у школах та позашкільних виховних закладах, передає УНІАН.

Як повідомляється, перерва у навчанні триватиме до 12 березня. Проте це не стосується вищих навчальних закладів області.

Таке рішення схвалили сьогодні, 2 березня, під час засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засіданні головував заступник голови Тернопільської ОДА Олег Валов.

Так, комісія рекомендує керівникам дитсадків, шкіл та позашкільних виховних закладів обмежити навчальний процес до 7 березня включно через погану погоду та низьку температуру повітря.

Як зазначається, комісія не вважає доцільним відновлювати навчання лише на один день перед вихідними (8-11 березня). Окрім того, керівникам державних та комунальних установ доручили забезпечити стаціонарні пункти обігріву для населення.

Нагадаємо, що до вівторка, 6 березня, в Україні закривають усі дитячі садочки, школи та вищі навчальні заклади. Цього разу з метою економії споживання газу. Напередодні "Газпром" без пояснень відключив подачу палива Україні і навіть повернув передплату за березень. Кабінет міністрів України на п`ять діб запровадив національний план дій для недопущення кризової ситуації в енергетиці.

ВідеоУсі навчальні заклади України припиняють роботу через нестачу газу для опалення

До наступного вівторка не працюватимуть усі дитячі садочки, школи та виші. Цього разу з метою економії споживання газу. Напередодні "Газпром" без пояснень відключив подачу палива Україні і навіть повернув передплату за березень. Зараз у країні на день не вистачає 15-20 мільйонів кубометрів газу. Уряд вже розробив план надзвичайних заходів.

Усі навчальні заклади України припиняють роботу через нестачу газу для опалення

Залиште свій коментар

Вибір редакції