Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Вінниччині на хабарі спіймали керівника підрозділу ДФС

Під час обшуків правоохоронці вилучили кошти й інші докази протиправної діяльності керівника управління ДФС.

Співробітники прокуратури спільно зі Службою безпеки Україні затримали керівника одного з підрозділів Державної фіскальної служби у Вінницькій області та його посібника, які вимагали хабара у розмірі півмільйона гривень.

Про це повідомив генпрокурор України Юрій Луценко у Facebook.

"Правоохоронець спільно з директором однієї з комерційних структур вимагали від керівника суб’єкта господарювання сектору економіки півмільйона гривен за неперешкоджання діяльності підприємства, вирішення питання щодо закриття кримінального провадження, яке стосується діяльності вказаного підприємства", - повідомила речниця генпрокурора Лариса Сарган.

Дфс вінниця 2
Facebook.com/LarysaSargan

За її словами, затримані отримали частину хабара у розмірі 5 тисяч доларів та 48 тисяч гривень.

Під час обшуків правоохоронці вилучили кошти й інші докази протиправної діяльності керівника управління ДФС.

дфс вінниця
Facebook.com/LarysaSargan

Затриманим повідомили про підозру в одержанні хабара.

Раніше правоохоронці затримали на хабарі заступника начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Сумській області та головного державного ревізора - інспектора фіскальної служби. За даними слідства, чиновники отримали від фізичної особи-підприємця хабар у сумі 60 тис грн. За ці гроші вони обіцяли зменшити в акті перевірки суми донарахованих начебто несплачених ним податків та зборів, а також штрафних санкцій з 1 млн грн до 25 тис грн.

Вибір редакції