Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Вінниччині заарештували чиновника за підозрою в убивстві вчительки

Правоохоронці кажуть, що мають неспростовні докази плюс зізнання самого підозрюваного.

На Вінниччині взяли під варту чиновника райадміністрації, якого підозрюють у вбивстві 25-річної вчительки. Дівчину знайшли задушенною, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Увечері Наталя йшла на зустріч з подругою. На греблі її перестрів п'яний чоловік і почав до неї чіплятися. Що було далі – поліція дізналася від самого підозрюваного. Він, мовляв, залицявся до дівчини, а коли вона почала пручатися і здійняла галас, то задушив паском.

Слідчі вийшли на підозрюваного через сім днів розслідування і знайшли неспростовні докази.

"Одяг, на якому були явні сліди боротьби. У нього були покусані руки, було видно, що хтось чинив йому опір. Крім цього, у нього на одежі була вилучена кров, яка співпала з кров'ю потерпілої. І так само було співпадіння по слідам ДНК", - розповів керівник обласної поліції Юрій Педос.

Відео На Вінниччині чиновника райадміністрації підозрюють у вбивстві вчительки

33-річний чиновник Барської райадміністрації вже дізнався про свій запобіжний захід: два місяці арешту.

"Людина вже визнає свою провину. Вбивство", - розповів голова суду Сергій Перев'язов.

Сам підозрюваний говорити з журналістами не хоче. Його дружина, теж чиновник, твердить, що чоловік такого зробити не міг.

"Не вірю. Він прекрасний чоловік, про якого можна тільки мріяти. Добрий, чуйний", - твердить Вікторія.

Розгублені і колеги. Кажуть, підозрюваний на держслужбі працює десять років і має бездоганну репутацію.

"Навіть у голові не вкладається, що людина, яка працює в управлінні фінансів… Надзвичайно порядний, з дружиною постійно за ручку на обід, з обіду. Ніколи не бачили його на роботі, щоб він був п'яний. Швидше за все, вплив алкоголю – щось перемкнуло і таке сталося", - вважає голова Барської РДА Володимир Саволюк.

Загиблій було 25. Вона викладала музику в місцевій школі. Сусіди кажуть – батьки не могли нею натішитися. Вони досі приголомшені.

"Вони усі інтелігенти, усі вчителі, батько, мама, вона – покійниця, молодша донька поступила до педучилища", - каже сусід Олександр Марченко.

У школі, де працювала Наталя, нині жалоба. Колеги кажуть – діти її дуже любили.

"Вона була порядною людиною, а причина – Бог суддя тому, хто зробив. Вона зовсім була на себе навіть не схожа. Видно було, що над нею знущалися", - розповіла вчитель англійської мови Олена Колісник.

Місцеві активісти кажуть, що слідкуватимуть за цією справою. Аби чиновнику, якщо він винен, не вдалося уникнути покарання.

Цього року справу про вбивство вчительки слухали в суді Чернігова. Там обвинуваченим був школяр.

Кореспондент ТСН Анна Тітовська

Залиште свій коментар

Вибір редакції