Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Закарпатті двоє дітей отруїлися алкоголем під час колядування

Один з хлопців лежить у реанімації.

На Закарпатті двоє дітей, які колядували вночі, отруїлися алкоголем та потрапили до лікарні, пише прес-служба поліції Закарпатської області.

“Поліція встановила, що два мешканці села Драгово Хустського району у віці 13 років отруїлися під час колядування алкогольними напоями, якими їх пригостили знайомі. Стан одного з хлопчиків важкий, він перебуває у реанімації. Другу дитину доправлено до дитячого відділення, у неї лікарі діагностували алкогольне отруєння середньої тяжкості", – йдеться в повідомленні.

У відомстві наголошують, аби дорослі не дозволяли неповнолітнім вживати алкогольні напої і в жодному разі не частували юних колядників алкоголем. Оскільки навіть незначна його доза може призвести дитячий організм до біди.

А тим часом на офіційних сторінках українських органів влади у Twitter 7 січня пройшов різдвяний флешмоб. Вони публікували по одному рядку з відомої колядки "Народився Бог на санях". 

ВідеоВечеря з одного посуду і символічні страви: як святкували Різдво сотні років тому

Вікові традиції і досі зберігаються в окремих сім’ях. Вечерю накривають на сіні з часником, а їли з одного посуду, аби сім’я лишалася міцною, та створювали особливе меню, де кожна страва мала своє значення. ТСН знайшла сім'ї, де досі святкують Різдво за давніми традиціями.

Вечеря з одного посуду і символічні страви: як святкували Різдво сотні років тому

Залиште свій коментар

Вибір редакції