Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нацгвардія отримала 500 гранатометів із США

Ствола вистачає на 1000 пострілів.

17 травня Національна гвардія України отримала на озброєння перші 500 ручних протитанкових гранатометів RSRL-1 виробництва США.

Ці 40мм гранатомети поставляють згідно зі стратегією розвитку МВС.

"Комплекс RSRL-1, запущений у виробництво в 2016 році, є ефективним для ураження вогневих засобів і броньованих цілей противника. Він є ефективним для поразки вогневих засобів та броньованих цілей противника. Прицільність стрільби 800 м, сумісний зі усіма існуючими пострілами РПГ, живучість ствола 1000 пострілів", - повідомив міністр МВС Арсен Аваков.

За його словами комплекс сумісний з усіма пострілами РПГ і призначений для знищення вогневих засобів і броньованих цілей противника.

Раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розказав, що для збереження зору військових розробляються контрзаходи щодо російської лазерної зброї, яку агресор застосовував вже чотири рази.

Нагадаємо, американські протитанкові ракети Javelin, які вже прибули до України, мають бути розгорнуті на лінії зіткнення на Донбасі для стримання, а не зберігатися на складах за сотні кілометрів від фронту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції