Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нацрада реформ підтримала концепцію "Нової української школи"

Нацрада реформ підтримала концепцію "Нової української школи"

Парламенту рекомендували прискорити розгляд у Закону "Про освіту".

Національна Рада Реформ підтримала концепцію "Нової української школи".

Крім того, Нацрада рекомендувала парламенту прискорити розгляд у другому читанні Закону "Про освіту",  а також про інклюзивну освіту.

Про таке рішення Нацради, яке вона прийняла у суботу, 1 квітня, повідомила прес-служба Адміністрації президента України.

У черговому засіданні взяли участь президент Петро Порошенко, міністр освіти і науки Лілія Гриневич, голова Благодійного Фонду Порошенка Марина Порошенко та Уповноважений президента з прав дитини Микола Кулеба.

Відкриваючи засідання, президент Петро Порошено наголосив на тому, що питання освіти – перший пріоритет для реформування держави.

"Учасники засідання зійшлися на тому, що в суспільстві накопичився значний попит на реформування саме середньої освіти. Окремої уваги потребує забезпечення рівного доступу до навчання усім, незалежно від соціального статусу, статі, стартових можливостей та індивідуальних особливостей", - передає прес-служба.

Міністр Гриневич наголосила на необхідності запуску реформи шляхом ухвалення ключового для реформи - Закону "Про освіту".

Під час засідання Марина Порошенко представила програму "Інклюзивної освіти", яка покликана допомагати і розвивати дітей. Пілотний проект впровадження інклюзивного середовища вже стартував у 19 школах Запорізької області. Успішні результати проекту спонукали у 2017 році залучити до ініціативи Дніпропетровську, Житомирську та Хмельницьку області.

У прес-службі повідомили, що найближчим часом урядом спільно з уповноваженим президента України з прав дитини будуть розроблені чіткі кроки щодо реформування системи інтернатів.

Відео Міністр освіти Лілія Гриневич розповіла про "Нову українську школу"

Нагадаємо, що у Міністерстві охорони здоров'я замислились, чи відповідає українська медична освіта світовим стандартам, і вирішили перевірити випускників за тестами американського зразка. Уперше до екзамену додадуть 50 тестових запитань міжнародного зразка. Схожий іспит складають випускники американських медичних вишів.

Нова українська школа інфографіка
ТСН.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції