Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Народний синоптик" розповів про вражаючі кліматичні зміни на території України

Некрасов прогнозує погоду на тисячу років вперед.

"Народний синоптик" Валерій Некрасов розповів про погодні зміни аж до 3000 року. Він впевнений: за цей час велика частина країни стане пустелею. На інших територіях будуть вирощувати кавуни та мандарини. Але в результаті все накриється льодовиковим періодом.

"До 2100 року температура стане на два градуси вище сьогоднішньої. До цього року кліматична зона Дніпропетровська "перейде" в Київ. І в Києві будуть рости і давати хороший врожай черешня, абрикоси, персики. У Дніпропетровську, в свою чергу, буде Херсон: відійдемо від зерна і будемо вирощувати кавуни - адже в Дніпропетровській області степова зона. Буде мало дощів, спекотно, і волога буде швидко випаровуватися. Дніпро стане зеленим і перетвориться на зону боліт", - стверджував синоптик в ексклюзивному інтерв'ю ТСН.ua.

Крім "короткотривалого" прогноз до 2100 року, синоптик впевнений, що знає ситуацію, яка відбуватиметься до 3000 року.

"До 2100 року в Криму і біля Азовського моря можна буде вирощувати мандарини. Бананів не буде, але багато культур, які зараз ростуть в Туреччині, з'являться і в нас. Крапельне зрошення - і все там буде рости. А от де взяти воду - це інше питання. Вже в 2400 році температура буде на три градуси вища сьогоднішньої, в 2600 - на чотири. А після цього температура почне падати аж до 3000 року. А в 3000 році знову буде льодовиковий період", - переконаний синоптик.

Нагадаємо, що "народний синоптик" розповів про аномальні снігопади та пізню весну. Народний спеціаліст переконаний, що 30-градусні морози Україні не загрожують.

Залиште свій коментар

Вибір редакції