Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАЗК винесло припис Супрун

Колега глави міністерства порушив вимоги закону "Про запобігання корупції".

Національне агентство із запобігання корупції винесло припис виконувачці обов'язків міністра охорони здоров'я Уляні Супрун через конфлікт інтересів у її підопічного. 

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Припис Супрун внесено стосовно директора Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Олександра Ларіна.

За результатами перевірки Агентство встановило, що Ларін порушив вимоги закону "Про запобігання корупції". Він не повідомив МОЗ про перебування протягом тривалого часу у його підпорядкуванні дружини, що потенційно є конфліктом інтересів.

НАЗК вимагає провести службове розслідування та притягнути винну особу до відповідальності.

Раніше повідомлялося, що медреформа в Україні не передбачає щорічного огляду для держслужбовців. Про це наголосила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун в ефірі одного з українських телеканалів.

ВідеоУляна Супрун прокоментувала ТСН історію з пропозицією хабара

Виконувач обов'язків міністра МОЗ розповіла про хабара у вигляді квартири для неї в обмін на медичне обладнання для лікарні міста Вишневого. Виявилось, що правоохоронці про цю справу знали і таємно проводили розслідування. Але через 14 місяців слідства, задокументованого хабара, обшуків – підозри нікому так і не висунуто, бо в САП матеріали справи ще не погодили.

Уляна Супрун прокоментувала ТСН історію з пропозицією хабара

Залиште свій коментар

Вибір редакції