НАЗК винесло припис Супрун

Колега глави міністерства порушив вимоги закону "Про запобігання корупції".

Національне агентство із запобігання корупції винесло припис виконувачці обов'язків міністра охорони здоров'я Уляні Супрун через конфлікт інтересів у її підопічного. 

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Припис Супрун внесено стосовно директора Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Олександра Ларіна.

За результатами перевірки Агентство встановило, що Ларін порушив вимоги закону "Про запобігання корупції". Він не повідомив МОЗ про перебування протягом тривалого часу у його підпорядкуванні дружини, що потенційно є конфліктом інтересів.

НАЗК вимагає провести службове розслідування та притягнути винну особу до відповідальності.

Раніше повідомлялося, що медреформа в Україні не передбачає щорічного огляду для держслужбовців. Про це наголосила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун в ефірі одного з українських телеканалів.

ВідеоУляна Супрун прокоментувала ТСН історію з пропозицією хабара

Виконувач обов'язків міністра МОЗ розповіла про хабара у вигляді квартири для неї в обмін на медичне обладнання для лікарні міста Вишневого. Виявилось, що правоохоронці про цю справу знали і таємно проводили розслідування. Але через 14 місяців слідства, задокументованого хабара, обшуків – підозри нікому так і не висунуто, бо в САП матеріали справи ще не погодили.

Уляна Супрун прокоментувала ТСН історію з пропозицією хабара

Залиште свій коментар