Новий дизайн та улюблені рубрики: як зміниться ТСН.UA

Головні зміни очікують зовнішній вигляд ресурсу.

У п'ятницю, 22 січня, о 12:00 популярний інтернет-ресурс ТСН.UA кардинально змінить свій вигляд.

Про це у "Сніданку з "1+1" розповіла керівник проекту ТСН.UA Катерина Коберник.

Рішення про кардинальні зміни у вигляді сайту було прийняте близько рік тому, однак розробка зайняла доволі багато часу.

"Ми почали думати над новим дизайном, дали дуже чітке техзавдання - зробіть нам щось, чого в Україні немає. Ми дуже довго вигадували дизайн, ми шукали референс, ми дивилися на західні сайти і тому досить довго зайняла розробка сайту. Трохи більше року", - пояснила керівник ТСН.UA.

За словами Катерини Коберник, новий вигляд сайту, який сім років залишався незмінним, був необхідним, оскільки в Мережі все змінюється дуже швидко.

"Сайти потрібно переробляти раз на рік, раз на півтора. А сайт не змінювався сім років. Це було абсолютно необхідно", - пояснила Катерина Коберник і зауважила, що всі рубрики та улюблені розділи, всі спецпроекти залишаться на новому сайті.

Зміниться, головним чином, дизайн, зміниться розстановка всіх рубрик, всіх блоків.

"Тобто нічого улюбленого ми не забираємо, але ми хочемо, щоб це було яскравіше, більш вражаюче", - наголосила керівник ТSN.UA.

ВідеоСайт ТСН.ua відсьогодні змінює свій вигляд

Нагадаємо, що днями сайт ТСН.UA вперше транслював в Україні випуск новин "Спецкор" у форматі 360°. Це дозволяє одночасно дивитися новини й спостерігати за тим, що в цей час відбувається за кадром.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: