Одеська поліція здала кров для військового шпиталю

Правоохоронці постійно беруть участь у подібних акціях.

В Одесі поліцейські здали кров для пацієнтів військового шпиталю та для потерпілих у дорожньо-транспортних пригодах. Акція "Здай кров – урятуй життя" відбувається в Україні щороку, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Одеські правоохоронці здають кров регулярно, кілька разів на рік. Переважно це адресні благодійні акції.

Нині про потребу в препаратах крові заявив одеський військовий шпиталь. Медики кажуть – час до часу змушені звертатися по допомогу до правоохоронців.

Препаратів крові вистачає не завжди, а надто вони необхідні для поранених бійців. Поліцейські відгукуються охоче, допомагають завжди безкоштовно.

"Це дуже важливо для нас, тому що в поліції працюють молоді люди. Вони, в основному, обстежені, здорові. Головне – приходять свідомо та добровільно. Вони готуються до цього, що важливо для нас. Вони знають, що неможна пити, курити, антибіотики приймати", - розповів головний лікар обласної станції переливання крові Михайло Бортко.

Оперативники управління превентивної діяльності та службовці роти ДПС зранку зібралися в обласному центрі переливання крові. На рівні з колегами-чоловіками кров здавали і жінки.

"Мабуть, жінкам не страшно. Чоловікам страшніше. Жінка більш нормально це переносить, це нормально. Чоловіки побоюються, але все-таки є люди, котрі постійно здають кров", - розповіла інспектор управління превентивної діяльності ГУНП в Одеській області Олена Ревегук.

Раніше у Дніпропетровську рекордна кількість городян прийшла здати кров. У черги вишукувалися сотні людей.

В Одесі поліцейські здали кров для військового шпиталю та постраждалих у ДТП

Акція “Здай кров – врятуй життя” проходить в Україні щороку, проте одеські правоохоронці здають кров регулярно, кілька разів на рік. Переважно під час адресних благодійних акцій. Про потребу у препаратах крові заявив одеський військовий шпиталь. Медики кажуть, що часом змушені звертатися по допомогу до правоохоронців.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: