Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Одеського суддю-стрільця в лікарні охороняє поліція

Наразі зв'язку із скандальним суддею немає

Олексій Буран – суддя Малинівського районного суду Одеси перебуває в лікарні. Про це пише УНІАН з посиланням на заяву голови Ради суддів України Валентини Сімоненко.

Вона заявила, що суддю-стрільця, якого затримали під час отримання хабара, доправили до 11 лікарні Одеси, через те, що він порізав собі вени. Наразі з ним немає зв'язку.

"Дійсно суддю Бурана було затримано під час отримання хабара, це не заперечується ним. Однак, зв'язку із суддею на цей час нема. Його було працівниками НАБУ доставлено до одинадцятої лікарні Одеси, де він зараз перебуває в середньому стані з різаними венами", - заявила Сімоненко.

Голова Ради суддів також підкреслила, що Бурана охороняють працівники НАБУ та поліції. Втім, суддю не можна затримати, адже на це немає дозволу Верховної Ради.

"Немає інформації. Я розумію, що він не може бути затриманий з огляду на те, що немає згоди Верховної Ради на його затримання, або обрання запобіжного заходу. Підозри йому також не висували", - пояснила Сімоненко.

Нагадаємо, суддю Олексія Бурана було затримано під час отримання півмільйонного хабаря у елітному поселенні "Совіньйон" під Одесою, де мешкає суддя. Зазначені кошти чиновник вимагав через посередника для винесення певного судового рішення у цивільній справі про стягнення боргу. Під час проведення слідчих дій вказаний суддя чинив опір працівникам Національного бюро. Суддя відкрив вогонь з вогнепальної зброї і, користуючись імунітетом, утік.

Після стрілянини суддя намагався порізати собі вени.

При цьому, комітет Верховної Ради з правової політики і правосуддя вирішив підтримати подання щодо затримання та арешту одеського судді Олексія Бурана, який відстрілювався від детективів НАБУ під час затримання.

Залиште свій коментар

Вибір редакції