Один із перших ведучих ТСН Терещенко повідомив про страшну онкохворобу

Олесь потребує негайної допомоги.

Український журналіст та ведучий Олесь Терещенко шокував громадськість звісткою про рак. Один із перших ведучих ТСН, 1998-го проводив нічні випуски, наразі потребує дорогого лікування.

На своїй сторінці у соцмережі 42-річний чоловік написав, що проходить лікування: наразі в Україні, а трохи пізніше знадобиться допомога іноземних медиків.

Олесь Терещенко_2
facebook.com/ot.profile
Журналіст та ведучий потребує допомоги

"Друзі! У мене серйозне випробування. Важка онкологічна хвороба. Буду боротися з Божою допомогою! Вчора розпочав хіміотерапію. Дорого - 60000 грн лише за один курс. А потрібно таких чотири плюс ще шість з іншим препаратом. Обстеження, тести в лабораторії за кордоном, підготовка уже потягнули на 200000. Поки лікування в Україні, бо зволікати не можна. Далі - запити на провідні клініки Ізраїлю, Німеччини, Південної Кореї. Прошу вашої допомоги! Буду вдячний за будь-яку пожертву! Дай Боже всім вам і рідним здоров'я і щоденної радості!", - побажав Олесь численним друзям та підписникам.

Олесь Терещенко
facebook.com/ot.profile
Сумну звістку Терещенко повідомив у соцмережі

Нині про допомогу для зірки просять його колеги та товариші, а у власному посту Терещенко виклав реквізити.

всі мабуть уже чули про те, що Олесь Терещенко потрібна допомога - важка форма раку, 60 тисяч грн за один курс хіміотера...

Опубликовано Natalia Vuitik 2 августа 2017 г.

Нагадаємо, свого часу Олесь Терещенко був спочатку ведучим ТСН, а згодом – очолив відділ міжнародних новин. 

Реквізити для допомоги:

Карта у гривні:

4731217113983975

Олесь Терещенко

Залиште свій коментар