Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Одіозний екс-керівник Вищого госпсуду хоче притулку в Австрії

Він утік з України ще 2016 року.

Колишній суддя Вищого господарського суду Віктор Татьков, котрий втік з України від кримінальної відповідальності, просить притулку в Австрії.

Про це йдеться в ухвалі Печерського районного суду Києва щодо запобіжного заходу для Татькова.

"Відповідно до повідомлення компетентних органів Республіки Австрія, особа-3 (Татьков - ред.) не погодився на спрощену процедуру видачі до України та подав запит на отримання притулку в Австрії, що свідчить про умисне його ухилення від слідства та суду", - йдеться в ухвалі. 

Суд вважає, що перебуваючи на волі, одіозний суддя може переховуватися від слідства, тому ухвалив рішення підтримати клопотання обвинувачення про тримання під вартою Віктора Татькова протягом досудового розслідування. 

Служителя Феміди звинувачують у втручанні в розподіл судових справ.

Нагадаємо, наприкінці 2016 року колишній голова Вищого господарського суду України Віктор Татьков перебував на лікуванні за кордоном і покинув країну до повідомлення про підозру. Він відлетів рейсом Київ-Варшава до Польщі. 

ТАкож повідомлялося, що 29 вересня 2016 року на позачерговому засіданні Верховної Ради нардепи протягом понад чотирьох годин розглядали питання щодо звільнення 33 суддів і після довгих потуг таки спромоглися позбавити крісла 29 служителів Феміди. Серед звільнених був й Віктор Татьков. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції