Одного дня Україна і ЄС стануть єдиною родиною – Мінгареллі

У Києві вже святкують запровадження безвізового режиму з Європою.

Лічені години залишаються до запровадження безвізового режиму з боку країн ЄС для громадян України. Через різницю в часі він вступатиме в дію нерівномірно – протягом трьох годин у залежності від часових поясів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Опівночі за київським часом безвіз запрацює з Фінляндією, країнами Балтії, Румунією, Болгарією, Грецією та Кіпром. За годину безвізові двері відчинить більшість країн Європи – Австрія, Бельгія, Данія, Іспанія, Італія, Ліхтенштейн, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Словаччина, Словенія, Угорщина, Франція, Хорватія, Чехія, Швейцарія, Швеція. О другій ночі за Києвом без візи уже можна буде заїхати в Португалію. Ще за годину – в Ісландію. Пізніше за всіх, о 6:00 ранку, вільний в'їзд дозволить автономна частина Данії – острів Гренландія.

ВідеоПорошенко і глава представництва ЄС опівночі запустили "безвізовий таймер"

Час до історичної події в Києві рахує символічний "безвізовий таймер". Його опівдні запустили президент Петро Порошенко і голова представництва ЄС в Україні Х'юґ Мінгареллі. Повернення додому й падіння паперової завіси – так глава держави визначив майбутню подію і наголосив: Україна більше не зробить ані кроку назад. "Це буде остаточне "прощавай" Російській імперії і слова Back tо USSR ми будемо чути тільки в піснях The Beatles. І ніколи більше Україна не повернеться в Радянський Союз", - заявив Порошенко. "Я впевнений, що це лише перший крок у зближенні між вашою країною та Європейським союзом, і що одного дня ми всі будемо в одній родині", - додав Мінгареллі.

З молоддю і у вишиванці: як Порошенко після запуску "таймера безвізу" робив селфі з охочими

Як уже повідомлялося, Державна прикордонна служба України повністю готова до нових правил. У рамках лібералізації візового режиму у спільних заходах із співробітниками Держприкордонслужби беруть участь представники Європейської агенції з прикордонної та берегової охорони FRONTEX, а саме спеціалісти зі Чехії, Франції, Польщі, Нідерландів, Естонії, Словаччини, Італії, Словенії та Литви.

графік отримання безвізу, інфографіка
ТСН.ua

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: