Олімпійський прапороносець України подумує "вимочити прикол" на церемонії

На урочисте відкриття Олімпіади прийде не вся збірна країни.

Оскільки змагання вже стартували, на парад у Лондоні вийде лише 70 із 245 українських спортсменів. За рахунок тренерів і функціонерів делегація України складатиметься зі 100 чоловік, ідеться в сюжеті ТСН.

Українці вийдуть на арену під 192-м номером.

Державний прапор нестиме дзюдоїст, призер Олімпіад в Афінах та Пекіні Роман Гонтюк.

Складнощів у своїй почесній місії він не бачить. А на церемонії відкриття хотів би замість зірок спорту з інших країн сфотографуватися зі своєю дружиною та мамою.

Чутки про важкість прапору Гонтюка не лякають. "Я не думаю, що ми настільки хрупкі хлопці. Може, спеціально для журналістів залякують, що він такий важкий. Хотілося б його достати, отак показати, які ми козаки, щоб підтримати команду", - сказав спортсмен.

Для підняття командного духу прапороносець збірної вже щось задумав. "Я не придумав який прикол, але треба буде вимочити", - зізнався він.

Морально підтримати спортсменів до Англії вирушив прем'єр-міністр України Микола Азаров. Він запевнив, що держава готова виплачувати премії за здобуті нагороди – головне, щоби вони були.

"Команда в гарному настрої. Спортсмени налаштовані перемагати. Тож будемо вболівати. Звісно, хочеться, щоби ці перемоги були яскравими, незабутніми, щоби спортсмени підтримали честь нашої країни", - зауважив Азаров.

ВідеоУкраїнські прапор над Лондоном

Залиште свій коментар