Ошпарені пасажири маршрутки на Львівщині розповіли подробиці інциденту

Дев'ятирічна дитина зараз в реанімації.

Пекельна маршрутка. На Львівщині просто під час руху автобусу перегрілась система охолодження. П'ятеро людей ошпарились, йдеться в ТСН.12.00.

Із термічними опіками вони у лікарні, серед них одна дитина. Пасажири їхали у рейсовому автобусі. Маршрутка рухалася під гору, під час руху в системі закипіла рідина. За словами очевидців, водій на ходу намагався долити води, однак автобус вмить охопило гарячою парою. У маршрутці почалася паніка, адже в салоні було до сорока пасажирів. Люди почали швидко вибігати з автобуса.

Найбільше постраждали ті, хто сидів біля водія. Вони залишили автобус чи не останніми. У потерпілих обпечені кінцівки та тулуб. Дев'ятирічна дитина зараз в реанімації.

Нагадаємо, що місяць тому у Києві стався схожий випадок. Від раптового вибуху охолоджувальної системи в маршрутці "Богдан" опіки отримали четверо пасажирів та водій. Найбільше постраждали ті, хто їхав в передній частині салону - безпосередньо поруч із системою, яка не витримала спеки. Гаряча рідина розбризкалась по всьому салону.

Залиште свій коментар