Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Оточення приховує від митрополита Володимира скандальне викрадення черниць

Митрополит добре характеризує архієпископа Драбинка, до якого у день зникнення направлялися черниці.

ТСН отримала перший з часу розгортання скандалу зі зникненням черниць коментар глави Української православної церкви Московського патріархату.

Митрополит Київській та всієї України Володимир прибув до Одеси, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Митрополита з літака на візочку везли невідомі люди, а от багаторічного супутника та помічника архієпископа Олександра Драбинка вперше не було поряд. Як вдалося з'ясувати ТСН, він залишився в Києві, бо постійно змушений ходити до прокуратури.

В аеропорту блаженнійший Володимир розповів, що його ніхто не інформує про перебіг розслідування церковного скандалу, і дав вкрай позитивну оцінку архієпископу Олександрові Драбинку.

"Стосовно мого особистого секретаря Драбинка, який біля мене сімнадцять років, то я можу сказати, що останніми днями вивчив його історію. Він не завдав шкоди ні державі, ані церкві", - запевнив митрополит Володимир.

Нагадаємо, майже місяць тому дві черниці Свято-Покровського монастиря зникли і вже за кілька днів повернулися. Як розповіли очевидці, напередодні раптового зникнення черниць в Лавру викликав саме особистий секретар митрополита. Олександр Драбинко нині фігурує у справі як свідок.

Відео Викрадення черниць у Києві: нові подробиці

Залиште свій коментар

Вибір редакції