Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Озвучені чотири версії смертельної аварії літака у Донецьку

Власник літака киває на метеоумови, а керівництво аеропорту заявляє, що літак можна було посадити безпечно.

Літак, що розбився під Донецьком ввечері у середу, 13 лютого, впав на самісінькому початку злітно-посадкової смуги приблизно за 2 км від будівлі аеропорту, йдеться у сюжеті ТСН. 19:30.

За офіційною інформацією, на місці аварії на часі працюють слідчі прокуратури та експерти, які мають визначають причини падіння літака.

Дані про причини трагедії містять чорні скриньки, які знімуть тільки сьогодні, у четвер. Вчора це зробити не ризикнули, адже не було фахівців.

Остаточну причину трагедії голова комісії з розслідування і обласний прокурор обіцяють озвучити за 10 днів. Однак на часі є чотири попередні версії. Дві - про дії наземних служб, інші - про справність літака та адекватність дій екіпажу погодним умовам.

Читайте: Власник розбитого під Донецьком літака "грішить" на помилку пілота

"Версія, що стосується правильних дій екіпажу; версія, що стосується правильності дій наземних служб; версія, що стосується технічного стану літака; версія, що стосується технічного стану наземних приладів, які забезпечують безпеку польотів", - перерахував прокурор Донеччини Володимир Вишинський.

Водночас в авіакомпанії "Південні авіалінії", якій належить повітряне судно, категорично заперечують версію про несправність літака. Судно до чартерного рейсу з фанатами "Шахтаря" готували саме техніки авіакомпанії.

Попри те, що повітряній машині вже майже 40 років, генеральний директор "Південних авіаліній" Юрій Молод запевнив, що технічний стан був у нормі. Напередодні нового року судно отримало всі льотні сертифікати і мало всі необхідні системи. В авіакомпанії схиляються до версії про приземлення у поганих метеоумовах.

Командир екіпажу підтверджує, що технічний стан повітряного судна не викликав сумнівів, та розповідає про густий туман.

А у донецькому аеропорті у свою чергу кажуть, що погодні умови дозволяли безпечно посадити літак.

Нагадаємо, на літаку АН-24, який розбився під Донецьком, летіли VIP-фанати "Шахтаря". В аварії загинули 5 пасажирів, 9-еро опинилися у лікарні.

ВідеоУ Донецьку другий день поспіль шукають причини аварії літака

Залиште свій коментар

Вибір редакції