Паркування на автостоянках може подорожчати до 900 грн на місяць

Дата публікації
Перегляди
1926
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Паркування на автостоянках може подорожчати до 900 грн на місяць

Комунальні паркувальники захоплюють столичні автостоянки.

Директор автостоянки звинуватив комунальників у рейдерстві
Власники столичних автостоянок скаржаться на рейдерські захоплення. У силових атаках звинувачують комунальне підприємство "Київтранспарксервіс".

Комунальна служба переконує, що просто наводить лад на ринку паркування. Мовляв, більшість стоянок не сплачують податки, від чого страждає столична скарбниця.

Для звичайних автовласників боротьба виливається в подорожчання послуг.

Напередодні з десяток молодиків виштовхали охоронців стоянки, скаржаться працівники, і тепер не пускають їх на роботу. Директор переконаний, що це захоплення.

"Це був рейдерський захват автостоянки з використанням фізичної сили", - запевнив Олександр Барков, директор автостоянки.

Барков показує документи, які свідчать, що автостоянку збудували ще 20 років тому за гроші приватної фірми, проте угода оренди земельної ділянки закінчилася торік. Подовжувати її в Київській адміністрації не квапляться. Цим і скористалися комунальні паркувальники. І вимагають від власників платити додатково 40 тисяч гривень щомісяця паркувального збору.

У "Київтранспарксервісі" свої дії називають перевіркою. За їхніми даними, підприємці ухиляються від сплати податків до міського бюджету, тому вимушені наводити лад. І переконують, що для автовласників ціна паркування не зросте.

"Якщо ви платили 350 гривень, то буде платити 330 гривень", - заявив керівник служби паркування "Київтранспарксервіс" Ярослав Погрібняк.

У свою чергу директор автопаркування обіцяє, що ціна на послуги виросте втричі і буде складати близько 900 гривень на місяць.

Боротьба за стоянки автовласників цікавить лише з фінансового боку. До подорожчання послуг не готові.

А ставити машини під будинками у Києві вкрай небезпечно. Народні месники періодично проколюють колеса і навіть підпалюють авто. У боротьбі за клієнта, переважно, страждає сам клієнт.

Читайте також:

Киянам заборонять їздити містом на власних авто

Рада не захотіла перекладати провину за ДТП на вибоїни і ями

Неймовірне паркування потрапило до Книги рекордів Гіннеса (відео)

У Києві за паркування на газонах з авто зніматимуть номери

Власники столичних автостоянок скаржаться на рейдерські захоплення

Власники столичних автостоянок скаржаться на рейдерські захоплення
Наступна публікація