Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Паводок у Тернопільській області: евакуйовано 150 мешканців затоплених сіл

Паводок у Тернопільській області: евакуйовано 150 мешканців затоплених сіл

Найбільше постраждали села Устя Зелене, Коропець, Вістря. 

Сильні опади спровокували підняття рівня води у Дністрі. У Монастириському районі Тернопільської області відселено понад 150 мешканців.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє управління ДСНС в області.

Зазначається, що найбільше постраждали три населені пункти: села Устя Зелене, Коропець, Вістря. 

У селі Устя Зелене вода перелилася через дамбу, яка призначена для захисту сільськогосподарських угідь. Відселено 57 жителів населеного пункту. 

У селі Коропець підтоплено 15 приватних домогосподарств, п'ять га городів, 15 господарських та чотири житлові будинки. Відселено 100 селян.

У селі Вістря підтоплено 16 домогосподарств, п'ять житлових будинків, 14 господарських будівель, 16 колодязів, 87 сільгоспугідь угідь на площі 13 га, місцевий стадіон. На двох дорогах цього населеного пункту проїзд став неможливий.

Слід зауважити, що в Тернопільській області у Днiстрi очiкується проходження максимального рівня паводку у місті Залiщики - на 880 - 930 см, затоплення заплави, сільгоспугiдь, прирiчкових госпоб’єктiв та будинкiв у Борщiвському та Залiщицькому районах.

Як повідомлялося, захід України потерпає від повеней, будинки та дороги затоплює, людей евакуюють. Після сильних опадів утворилися потоки, які розливаються та псують все на своєму шляху. Відомо вже про трьох жертв стихії. опади призвели до масштабних паводків у Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській, та Закарпатській областях. Найскладніша ситуація на Прикарпатті та Буковині - там оголосили про "червоний" рівень небезпеки. 

Відео На Прикарпатті та Буковині випали найпотужніші опади за останні 20 років

Потужні зливи накривають нові регіони. У Миколаєві рясний дощ тривав зо півгодини і перетворив місто на озеро. Стихія зламала дерева, автомобілі пішли уплав. На заході велика вода дійшла до Тернопільської області. На межі з Прикарпаттям прорвало дамбу на Дністрі. Там евакуювали сотню людей, і готують до можливого відселення жителів ще двох сіл. Найгірша ситуація залишається на Прикарпатті та Буковині. За даними синоптиків, там випали найпотужніші опади за 20 років.  

На Прикарпатті та Буковині випали найпотужніші опади за останні 20 років

Залиште свій коментар

Вибір редакції